top of page
hikayemiz

Hikayemiz

Biz, 2017 yılında köklü bir eğitim kurumu olan Gelişim Akademi Merkezi'nin iştiraki olarak doğduk ve bu yolda ilerlerken, 2024 yılı itibariyle 8. yılımıza ulaşmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Yaşam kalitesini artırmak, doğru bireyler yetiştirmek ve dünyamızı eğitimle güzelleştirmek adına çıktığımız bu yolda, her geçen gün daha da büyüyerek ve güçlenerek ilerliyoruz.

2018 yılında, uzmanlaştığımız alanlarda online eğitim sistemine hızlı bir geçiş yaptık ve bu adım, bambaşka bir platformun ve hayalin ilk adımı oldu. Bugün, anlaşmalı olduğumuz birçok üniversite ile iş birliği yaparak eğitim organizasyonları düzenliyor ve kursiyerlerimize Üniversite Onaylı Sertifika Alma imkanı sunuyoruz. Üstelik, alınan tüm sertifikaları e-Devlet üzerinden sorgulayabilme imkanı da sağlıyoruz.

Değerlerimiz

Kalite

Üniversite onaylı sertifikalarla en yüksek eğitim standartlarını sunuyoruz.

Esneklik

Uzaktan eğitim imkanıyla istediğiniz zaman ve yerde öğrenme fırsatı sağlıyoruz.

Uzmanlık

Alanında uzman eğitmenlerimizle güvenilir bir öğrenme deneyimi sunuyoruz.

Uluslararası

Yurt içi ve yurt dışında geçerli sertifikalarla uluslararası kariyer fırsatları sunuyoruz.

Destek

Profesyonel danışmanlarımız ve öğrenci destek birimimizle her adımda yanınızdayız.

İnovasyon

Teknoloji ve eğitimi birleştirerek sürekli yenilikçi yaklaşımlar sunuyoruz.

online sertifika merkezimin felsefesi

Felsefemiz

Online Sertifika Merkezi, eğitimde fırsat eşitliği ve kişisel gelişim için bir platform olarak doğdu. Biz, her bireyin potansiyeline erişebilmesi için uzaktan eğitim imkanları sunuyoruz. Felsefemiz, eğitimin sınırları kaldırarak herkesin istediği alanda bilgi ve beceri edinmesini sağlamak üzerine kurulu. Kaliteli ve erişilebilir eğitimi herkes için ulaşılabilir kılmak, bizim için temel bir değerdir.

 

Her bireyin başarısını desteklemek ve topluma katkıda bulunmak için çalışıyoruz.

vizyonumuz
  • Whatsapp
bottom of page